Geri Dön

İYİ Parti, adaylarını açıklıyor

İYİ Parti Genel Merkezi, CHP ile ittifak yapmadığı bölgelerdeki adaylarını açıkladı. İzmir’de Kiraz, Selçuk, Tire ve Urla’da kendi adayları ile seçime girecek olan İYİ Parti, Denizli ve Aydın’ın da kimi ilçelerinde de aday çıkardı.
Kiraz’da Mehmet Emin Avşar’ı aday gösteren İYİ Parti, Selçuk’ta Levent Görür, Urla’da ise Hasan Hüseyin Türkoğlu ile seçime katılacak. Parti, Tire’de ise 24 Mart 2018’de ilçe başkanlığı görevini yürütürken makamında bir polis memurunun silahlı saldırısına uğrayan ve olaydan yara almadan kurtulan Salih Atakan Duran’ı aday gösterdi. İYİ Parti Aydın’ın Buharkent ilçesinde Yusuf Vural, Nazilli’de Kürşat Engin Özcan, Köşk’te Veli Tuna’yı aday olarak açıkladı. Parti, Denizli’nin Buldan ilçesinde Temel Başbuğ, Kale’de ise Necati Tahal’ı aday olarak belirledi. l İZMİR DHA

Polis havadan helikopterle uyardı: Evde kal AdanaAdana'da polis, corona virüs salgını için alınan önlemler kapsamında, helikopterlerle vatandaşlara anons yaparak, "Kendi sağlığınız ve çevrenizdekilerin sağlığı için evinizde kalın. 65 yaş üstü ve 20 yaş altı vatandaşların sokağa çıkması yasaklanmıştır" uyarısında bulundu.
Deve şakası arkadaşının aklını başından aldıBirleşik Arap Emirlikleri'nde aç kalan develer yoldan geçen araçları durdurdu. Araçta bulunanlar ise develere ekmek verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber