Geri Dön
Egeİzmir’deki ilk yatırım Aliağa’ya

İzmir’deki ilk yatırım Aliağa’ya

Radisson Hotel İzmir Aliağa, Türkiye’nin önemli limanlarından birinde, Ege Denizi’nin incisi İzmir’de konuklarını ağırlamayı bekliyor

İzmir’deki  ilk yatırım Aliağa’ya

 “İzmir’deki ilk Radisson otelini açmanın heyecanını yaşıyoruz” diyen Radisson Hotel İzmir Aliağa Genel Müdürü Ertuğrul Uzak, “Gerek iş gerek tatil amaçlı seyahat ediyor olsunlar, deneyimli ekibimiz tüm misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamaya hazır. Ayrıca Aliağa bölgesinin tarihi değerlerini de misafirlerimize göstermeyi amaçlamaktayız” dedi.

Radisson Otel Grubu Orta ve Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye Bölgesi Kıdemli Başkanı Yılmaz Yıldırımlar da, “Türkiye’deki beşinci, İzmir’deki ilk Radisson otelinin kentin ticaret ve ekonomi merkezinde yer alması, grubumuz için önemli bir kilometre taşı” diye konuştu.

180 kişilik kapasite

Teknolojik olarak gelişmiş tesisleri, donanımı ve yemek servisiyle Radisson Hotel İzmir Aliağa; toplantılar, konferanslar ve etkinlikler için ideal bir mekan. Otel, balo salonu da dahil olmak üzere, düğünler ve resepsiyonlar için 180 kişilik kapasiteye sahip.

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler