Geri Dön

Kaptan’ın Ata sevgisi

Buca'da yaşayan kuaför Yasin Altunbaş’ın kuşu Kaptan, ‘Aşkım’, ‘Paşa’, ‘Nene hoş geldin sözlerinin yanısıra ‘Atatürk’ü çok seviyorum’ cümlesiyle de dikkat çekiyor.

Kaptan’ın Ata sevgisi

BucA’DA yaşayan kuaför Yasin Altunbaş’ın kuşu Kaptan, ‘Aşkım’, ‘Paşa’, ‘Nene hoş geldin sözlerinin yanısıra ‘Atatürk’ü çok seviyorum’ cümlesiyle de dikkat çekiyor. 1 yaşındaki Kaptan’ın sözleriyle dükkana gelen müşterileri şaşırttığını belirten Altunbaş, “Her sabah ilk sözü ‘Atatürk’ü çok seviyorum’ oluyor. ‘Aşkım, kuzum, neşem hoş geldin’ diyor. Ama ‘Atatürk’ü çok seviyorum’ sözü herkesi gururlandırdı. Müşteriler çok seviyor. Duyanlar şaşkın. Annem Beşiktaşlı. Bu yüzden ‘Beşiktaş şampiyon’ da diyor” diye konuştu. Altunbaş’ın dükkanına gelen müşterilerden Sevcan Çalışkan da Kaptan’ı duyunca büyük şaşkınlık yaşadığını söyledi.

11 milyar ışık yılı uzaklıkta 'kozmik ateş çemberi' galaksisi keşfedildiUluslararası bir araştırma ekibinde görevli gökbilimciler, Güneş Sistemi'nden 11 milyar ışık yılı uzaklıkta yeni bir galaksi keşfetti. Keşfedilen galaksiye ait görüntüler ilk kez yayınlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber