Geri Dön

Karadenizlilerden  Zolan’a tam destek

Karadenizlilerden  Zolan’a tam destek

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Derneği (DEKAD) üyeleri ile bir araya geldi. DEKAD Başkanı Birol Konak, bugüne kadar kendilerine verdiği destekler için Başkan Zolan’a teşekkür etti, “Denizlimizdeki güzel hizmetleriniz, bizlere verdiğiniz ve verecek olduğunuz desteklerden dolayı teşekkür ederim. Hizmetlerinizin artarak devam etmesini diliyoruz. Denizli’de yaşayan Karadenizli insanlar sizinle beraber yürüyecektir” dedi.

Birlik mesajları

Birlik mesajı veren Başkan Zolan da, “Biz kardeşiz, birçok alanda, etkinlikte bulunduk. Denizlimizde hep beraber huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşıyoruz. Gayret edersek, samimiyetle çalışırsak şehrimiz ve ülkemiz daha üst seviyelerde yer alır” ifadelerini kullandı.

İletişim Başkanı Altun’dan ‘ Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ video paylaşımıİletişim Başkanı Fahrettin Altun, ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ dayanışma kampanyasını anlatan bir video paylaştı.
Pelin Akil ve Anıl Altan çiftinden corona dansıOyuncu Pelin Akil ve eşi Anıl Altan corona virüs salgını nedeniyle ikizleriyle birlikte kendilerini karantinaya aldılar. Evde eğlenceli vakit geçiren çift, corona dansı yaptığı anlarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber