Geri Dön

Kemalpaşa çıkarması

AK Parti İl Başkanlığı haftalık il yönetim kurulu toplantısını Kemalpaşa’da yaptı. Yapılan ve planlanan projeler incelendi

Kemalpaşa çıkarması

AK Parti İl Başkanlığı haftalık il yönetim kurulu toplantısını Kemalpaşa’da yaptı. Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, İl Başkanı Bülent Delican ve İl Yönetim Kurulu Üyelerine ilçede yapımına başlanan ve tamamlanmak üzere olan projeleri tanıttı. Yarı olimpik kapalı-ısıtmalı yüzme havuzu ve kına konağı, Kongre Merkezi, ve alanında Türkiye’nin en büyük göl parkı olan Binali Yıldırım Gölpark projelerini tanıtan Uğurlu, Kemalpaşa’yı bir bütün olarak ele aldıklarını ve şuan ilçenin her bölgesinde çalışma yaptıklarını vurguladı.

‘Yapılmayan yok’

Uğurlu açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
“Bugün il başkanlığımızın haftalık yönetim kurulu toplantısına ev sahipliği yapıyoruz. Toplantı öncesi il başkanımız ve yönetim kurulu üyelerine ilçe merkezinde yapımı devam eden marka projelerimizi tanıttık. Her şeyden önce bizim AK Partili bir belediye olarak farklı olduğumuzu zaten kendileri de partili olarak biliyorlar. Ancak, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ve Başbakanımız Binali Yıldırım’ın önderliğinde bu davanın bir neferi olarak ilçemize 20 yılda yapılmayan hizmetleri 3 yılda yaptığımızı kendilerine göstermek istedik. Şuanda ilçe merkezi dahil olmak üzere bütün mahallelerimizde belediyemizin çalışması mevcuttur yada tamamlanmıştır.”

Göreve başladığımız da sadece bir yere değil ilçenin tamamına imkanlar dahilinde hizmet edeceğimizi söylediklerini vurgulayan Uğurlu, “Vaat edip de yapmadığımız hiçbir projemiz kalmadı. İnşallah seçime bir kaç ay kala temel atan değil, açılış yapan bir belediye olarak hizmetlerimizi sürdüreceğiz” dedi.

‘Farkımızı gösterdik’

AK Parti İl Başkanı Bülent Delican da, Kemalpaşa Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı projeleri gezdiklerini ve bir kez daha AK Partili belediyenin farklı olduğunu tüm İzmir kamuoyuna göstermiş olduklarını söyledi. Delican, “Haftalık il yönetim kurulu toplantımızı Kemalpaşa Belediyemiz tarafından ilçeye kazandırılan 15 Temmuz Kültür Sarayı’nda yapmak için yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte Kemalpaşa’ya geldik. Toplantı öncesi Başkanımızın ilçeye kazandırdığı ve marka projeler olan bazı projeleri gezdik. Bir kez daha gördük ki AK Partili belediyeler, laf değil hizmet üretiyor. Başkanımız borçlu bir belediye devraldığında belki kimse bu hizmetleri yapacağına inanmıyordu. Kemalpaşa’ya eşsiz eserler kazandıran Belediye Başkanımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber