Geri Dön

Kılıçdaroğlu’na proje dosyası sundu

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti, ilçede yürütülen ve yakında tamamlanacak olan projeleri kapsayan, özel bir dosya sundu.

Kılıçdaroğlu’na proje dosyası sundu

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti, ilçede yürütülen ve yakında tamamlanacak olan projeleri kapsayan, özel bir dosya sundu. İzmir’in kalbi olarak niteledikleri Konak için değişim hazırlığı içinde olduklarını vurgulayan Batur, sosyal belediyecilik anlayışıyla insana dokunan projelere hız verdiklerini ifade etti. Kılıçdaroğlu’na Engelsiz Yaşam Köyü ve Toros Çok Amaçlı Sosyal Tesisleri projelerinde gelinen son noktayı aktardığını belirten Batur, şu vurguları yaptı:

‘Engelliler için önemli’

“Konak’ın kentsel dönüşüme ihtiyaç duyduğu noktalarda dönüşüm planlarını büyük bir hızla tamamlarken, insanımızın sosyal hayatını ilgilendiren çok önemli çalışmaları hayata geçiriyoruz. Yakında açılışlarımızı gerçekleştireceğiz. Genel Başkanımıza da özellikle engelli çocuklarımız ve onların ailelerinin hayatlarını kolaylaştıracak ‘Engelsiz Yaşam Köyü’ projemizi, tüm detaylarıyla aktardım. Toros Çok Amaçlı Sosyal Tesislerimizin de bölgede büyük bir sosyal ihtiyacı karşılayacağını ve kentsel dönüşüm öncesi, o bölgede yaşayan insanımıza nefes aldıracağını ifade ettim.”

Denizli'de kumarhaneye polis baskınıDenizli’de baskın yapılan 2. kattaki kumarhaneye polislerin merdiven yardımı ile balkondan girdikleri ortaya çıktı. Baskın yapılan adresteki 13 kişiye hem kumar oynamak suçundan, hem de Hıfzıssıhha Kanunu’nun 282.maddesine göre sosyal mesafeyi ihlalden 3 bin 150 TL cezai işlem uygulandı.
Hande Erçel günlük egzersizini takipçileriyle paylaştıTüm dünyada etkisini gösteremeye devam eden salgına karşı Hande Erçel, sevgilisi Murat Dalkılıç ile önlem almak için gerekli sosyal izolasyon kurallarına uyuyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber