Geri Dön
EgeKolektif Akademi madalyaları topladı

Kolektif Akademi madalyaları topladı

Temel cimnastik eğitimleriyle İzmir’de fark yaratan Kolektif Akademi, İl Birinciliği yarışmasında elde ettiği başarılarla göz doldurmaya devam ediyor. Akademinin kurucularından ve aynı zamanda eski milli sporcu olan Coşkun Boncuk, “Başarımız önümüzdeki turnuvalarda artacak” dedi

Kolektif Akademi madalyaları topladı

Kolektif Akademi, Bornova Kapalı Cimnastik Salonu’nda düzenlenen İzmir İl Birinciliği Turnuvası’nda takım ve bireysel kategorilerde önemli başarılara imza attı. Küçük yaş kategorisinde iki gümüş, bir bronz olmak üzere toplam üç madalya kazanan Kolektif Akademi’nin antrenörlerinden Coşkun Boncuk, “Takım ve bireysel başarılarımız, geçen seneye göre oldukça arttı. Geçen sene bir tane kazandığımız gümüş madalya sayısını bu sene üçe çıkardık. Önümüzdeki hafta devam edecek turnuvada daha çok madalya almayı hedefliyoruz. Katılacağımız her turnuvada iddialı olmak için çok çalışıyoruz. Çocuklarımız ve gençlerimiz turnuvalarda gösterdikleri başarılarla bizleri gururlandırıyor. Yetenekli çocuklarımıza doğru eğitimler vererek başarı kazanmalarını sağlıyoruz. Çok çocuk çok başarı demek. Daha çok çocuğumuza eğitim vererek başarılarına şahit olmak istiyoruz” diye konuştu.

‘Başarımız artacak’

Yetiştirdikleri sporcuların başarılarını gördükçe heyecanlarının daha da arttığını söyleyen Boncuk, “İki yaşındaki çocukların geleceğine dokunmak paha biçilemez bir mutluluk. Onlar çabaladıkça, başardıkça bizim heyecanımız ve mutluluğumuz katlanıyor. Gelişimlerine katkıda bulunduğumuz için gururluyuz. Yaşadığımız bu duygular, bizi işimize daha fazla bağlıyor. Önümüzdeki yıllarda sayımızın ve başarımızın daha çok olacağına inanıyorum” dedi. Boncuk, “Çocuklarımızı erken yaşta bu sporla tanıştırmak için çalışıyoruz. Onlar da çalışmalarına sabırla devam ederlerse, başarı gelecektir” şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler