Geri Dön

Kompozit Çatı görücüye çıkarıldı

“Komwood Kompozit Ahşap Firması” 18.’nci İzmir Turkeybuild Yapı Fuarı’nda yeni ürünü Ahşap Kompozit Çatı Örtüsü ile görücüye çıktı.

Kompozit Çatı görücüye çıkarıldı

Tescilli Ahşap Kompozit Çatı Örtüsü, pergole, sundurma ve bina çatılarında çok fonksiyonlu yapısıyla yapı fuarındaki ziyaretçilerin büyük ilgisini çekti. İç yüzeyinden düz tavan, dış yüzeyinden oluklu çatı görünümünde üretilen Ahşap Kompozit Çatı Örtüleri, su sızdırmayan, izolasyon özelliği ve mekanik mukavemeti yüksek yapısı ile sektörün kupon ürünü olma yolunda. Duayen işadamı, EBSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdoğan Çiçekçi, yeni ürünü tanıtırken çok heyecanlıştı. Ürünün yanmaz özelliği dikkat çekerken, Çiçekçi, “Ürünlerimiz bakım gerektirmiyor. Su sızdırmaz, yanmaz ve bakım gerektirmeyen özelliğiyle büyük ilgi görecek” diye konuştu.

Sağlık Bakanı Koca, il sağlık müdürlerine seslendi! İzole edemezsek...Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 81 il sağlık müdürü ile video konferans görüşmesi gerçekleştirdi. İl sağlık müdürlerine seslenen Koca, "bu dönemde temas içindekileri izole edemezsek, kontrol altına alma şansımız olmaz" dedi.
Yoğun bakım çalışanlarından 'penguen dansı'Corona virüsü ile mücadelede en önde yer alan sağlıkçıların yaptığı 'penguen dansı' hem hastalara hem de çalışanlara moral oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber