Geri Dön

Konak’ta kapıda vergi ödemesi

Konak Belediyesi’nin, sokağa çıkma kısıtlaması olan 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşların emlak vergilerini evlerinden çıkmadan ödeyebilmeleri için uygulamaya koyduğu kapıda vergi ödeme hizmeti başladı.

Konak’ta kapıda vergi ödemesi

Aramanız yeterli

Vatandaşın 444 35 66 numaralı telefonu arayıp randevu oluşturduğu sistemde, belediye görevlileri adrese gidip vergi ödeme işlemlerini kapıda gerçekleştiriyor. İlk tahsilat, Konak Belediyesi eski Meclis Üyesi Ahmet Karadağ’ın evinde yapıldı. Kredi kartı ile ödeme yapan Karadağ, “Sizin nezdinizde başta Konak Belediye Başkanı Abdül Batur olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ederim. Biz de çalışmalarınıza az da olsa destek olmak için ödemelerimizi zamanında yapmaya çalışıyoruz” dedi.

Türkiye'nin günlük corona virüs tablosu (26 Mayıs 2020)Sağlık Bakanı Fahrettin Koca corona virüs tablosunu açıkladı. Türkiye'de son 24 saatte 948 kişiye Covid-19 tanısı konuldu, 28 kişi hayatını kaybetti, toplam vaka sayısı 158 bin 762, can kaybı 4 bin 397 oldu. Son 24 saatte 1492 kişinin daha iyileşmesiyle Covid-19 tedavisi tamamlananların sayısı 121 bin 507 oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber