Geri Dön

Konu dışsatım politikası

Konu dışsatım politikası

Türkiye’nin dışsatımda ikinci büyük bölgesi konumundaki Ege’deki ihracatçıların çatı kuruluşu Ege İhracatçı Birlikleri (EİB)’nde olağan mali genel kurul maratonu başlıyor. Maraton bugün, Ege Tütün İhracatçıları Birliği’nin genel kurulu ile başlayıp 26 Nisan 2019 Cuma günü Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği’nin genel kurulu ile sona erecek. Ege İhracatçı Birlikleri’nde yapılacak olan genel kurul toplantıları aynı zamanda sektörlerinde en çok ihracat yapan firmaların ödüllendirildiği ‘İhracatın Yıldızları Ödül Törenleri’ne de sahne olacak.

Herkesi davet etti

İhracatçı Birlikleri Genel Kurulları’nın ihracatçı birliklerinde en üst karar organı olduğunu ve sektörlerin ihracat politikalarına yön verici özelliği bulunduğunu belirten Ege İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Jak Eskinazi, “Yılda bir kez yapılan olağan genel kurul toplantılarına, birliklerinin genel kurullarına katılma hakkı olan tüm dışsatımcıları davet ediyoruz” dedi.

Milli savaş uçağı için yüksek gerilim sınavıMilli Muharip Uçak Projesi kapsamında, sayılı ülkede bulunan ve hava platformlarının yıldırım etkilerine karşı test edilmesine imkan sağlayan Yıldırım Test Tesisi, Türkiye'ye kazandırılacak.
Emrah Safa Gürkan | RöportajEmrah Safa Gürkan, geçtiğimiz haftalarda yayınladığı Bunu Herkes Bilir kitabıyla gündemde. İnternette tarih videolarıyla dikkat çeken Emrah Safa Gürkan ile hem yeni kitabı hem de tarihi konuları konuştuk.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber