Geri Dön
EgeKörfez’in yıldızı yükseliyor!

Körfez’in yıldızı yükseliyor!

Alsancak ile Halkapınar arasında yapımı süren Folkart Vega’nın zarif silueti ortaya çıktı. Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak “Yeni sürprizlere hazırlanıyoruz. Yatırım atağına kalkacağız” dedi

Körfez’in yıldızı yükseliyor!

Adını Lir takım yıldızındaki en parlak yıldızdan alan Folkart Vega, Alsancak ile Halkapınar arasında, İzmir Körfezi’nin tam karşısında yükselmeye devam ediyor. Toplam 843 konut ile 53 ticari alandan oluşan projenin teslim tarihi 2021 yılının sonu olarak açıklandı. Folkart Vega’nın en özel alanlarından biri olarak gösterilen A1 ve A2 arasında blokları birbirine bağlayacak sosyal tesis için de çalışmalar başladı. Yerden yaklaşık 70 metre yükseklikte yer alacak tesis, İzmir’in en güzel manzaralarından birine sahip olacak.

‘Güzel İzmir’e yakışacak’

Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, yoğun ilgi gösterilen Folkart Vega’nın inşaatının tüm hızıyla sürdüğünü ve önümüzdeki günlerde hızlı yükselişin daha net görüleceğini kaydetti.
Projenin yüzde 90’ının satıldığını belirten Sancak, “Geçmişten gelen kültürel birikimi ile Türkiye’nin yaşamak için tercih edilen en öncelikli şehri güzel İzmir, her alanda değerine değer katıyor. Folkart olarak bizde güzel İzmirimize yakışan projeler kazandırmak için çalışıyoruz. Projemizin yanındaki araziyi de satın aldık. Burada da 400 milyon liralık yeni bir yatırıma hazırlanıyoruz. Urla ve Çeşme’de de hazırlıklarımız devam ediyor. Yeni sürprizlere hazırlanıyoruz. Yakında kamuoyu ile paylaşacağımız yatırımlarımız olacak” diye konuştu.

Körfez’in yıldızı yükseliyor

Plaj kumlu havuz

Folkart Vega’da, gerçek plaj kumuyla tasarlanan, denizdeymiş hissi yaşatacak özel bir havuz, fitness, SPA, sauna ve alışveriş merkezi de yer alıyor. Konut sahipleri evlerinin iç dizaynını “klasik”, “modern” ve “stil” olarak üç şekilde seçebilecekler.
Seçimler sonucunda evin salonu, mutfağı ve banyosu istenildiği gibi hazırlanacak.

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler