Geri Dön

Kovid-19 ekibine Kılıç’tan moral...

Koronavirüs salgınına karşı mücadelesini sürdüren Buca Belediyesi, gece gündüz demeden sahada çalışan personelini unutmadı.

Kovid-19 ekibine Kılıç’tan moral...

Koronavirüs salgınına karşı mücadelesini sürdüren Buca Belediyesi, gece gündüz demeden sahada çalışan personelini unutmadı. Başkan Erhan Kılıç, moral primi kararı aldı. Başkan Kılıç, temizlik işleri şantiyesinde önceki gün Kovid-19 Mücadele Ekibi adını verdikleri özel birimle bir araya geldi, müjdeyi verdi. Koronovirüsle mücadele çalışmaları kapsamında sahada çalışma yürüten tüm personele 400 lira prim verileceğini açıklayan Kılıç, “Gece gündüz demeden 510 bin Bucalının can güvenliği için çalışan personellerimizin hakkını hiçbir prim ödeyemez. Bu süreçte canını taşın altına koyan ekibimiz başta olmak üzere, sağlık personelimize, emniyet güçlerimize ve sosyal yaşamın aksamaması için çalışan emekçilerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Sadece ismi okunan kısa süreliğine içeriye girebiliyor!Corona virüs önlemleri kapsamında ziyaretçi girişine kapatılan Tarihi Kapalıçarşı'da bazı esnaf ve çalışanlar kısa süreli işlerini halletmek için kontrolü olarak içeriye alınıyor. İçeriye girmek için Kapalıçarşı'nın Kılıççılar kapısı önünde bekleyen kalabalık, sosyal mesafe kuralına uymadı.
Safiye Soyman ve Faik Öztürk'ün soğan mücadelesiSafiye Soyman ile eşi Faik Öztürk, salgın nedeniyle eve kapandı. Karantinadaki eğlenceli anlarını paylaşan çiftin videoları beğeni topluyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber