Geri Dön

Köylerde korona turunda

Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, ilçenin iki köyü Yamanlar ve Sancaklı’ya gitti, vatandaşları ziyaret etti.

Köylerde korona turunda

Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, ilçenin iki köyü Yamanlar ve Sancaklı’ya gitti, vatandaşları ziyaret etti. Başkan Tugay, yüz yüze görüştüğü köy sakinlerini koronavirüs ve korunma yöntemleri hakkında bilgilendirdi.

İlaçlamalar sürüyor

Bir planlama doğrultusunda temizlik işleri ve çevre müdürlüklerinin toplu yaşam alanlarında ve çöp konteynerlerinde dezenfekte ve ilaçlama yaptığını kaydeden Başkan Tugay, vatandaşlara evlerinde kalma çağrısını yineledi.
Belediyeyi arayarak kayıt yaptırma çağrısı yaptıkları 65 yaş ve üzeri vatandaşların her gün arandığını ve ihtiyaçlarının karşılanması konusunda çalışıldığını sözlerine ekledi.

Ekiplerin yardıma koştuğu 60 yaş üstü kadın: “Sizleri sık sık rahatsız etmem”Ankara'da korona virüsü salgını nedeniyle sokağa çıkma kısıtlaması getirilen 60 yaş üstü bir teyzenin alışverişini yapan ekipler ile yaşlı kadın arasında yaşanan diyalog yürekleri ısıttı.
Amerikalı şarkıcı Jennifer Grout, Ayet-El Kürsi okudu2013 yılında Lübnan'da katıldığı 'Turbs Got Talent' adlı yarışma programı ile adını duyuran Jennifer Grout, Ayet-El Kürsi okuduğu anları sosyal medya hesabından paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber