Geri Dön

Kuşadası Belediyesi’nin tanıtım atağı sürüyor

Sezon öncesi tanıtım çalışmalarına devam eden Kuşadası Belediyesi Kiev ve Minsk’in ardından, Berlin’de düzenlenecek fuara da katılacak

Kuşadası Belediyesi’nin tanıtım atağı sürüyor

Kuşadası Belediyesi tarafından 2018 yılı turizm sezonu öncesinde başlatılan tanıtım çalışmaları aralıksız devam ediyor. İlçenin marka değerini artırmak amacıyla son 3 yıldır Türkiye’nin ve dünyanın en önemli turizm fuarlarına katılım konusunda öncülük ettiklerini

Kuşadası Belediyesi’nin tanıtım atağı sürüyor
belirten Belediye Başkanı Özer Kayalı, “Utrecht, İstanbul ve Brüksel’in ardından, 7-11 Mart’ta Berlin’de düzenlenecek ITB Berlin Fuarı’na da katılacağız. Ayrıca Kiev ve Minsk’te de olacağız” dedi. ITB Berlin’de, Kuşadası Belediyesi’nin öncülüğünde KODER ve TÜRSAB’ın desteğiyle açılacak olan Kuşadası standında ilçenin sahip olduğu doğal, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile konaklama olanaklarının yanı sıra Ege Mutfağı’nın tanıtımı da yapılacak.

‘Sürdürülebilir Turizm’ konferansı

Fuarın ilk gününde Kuşadası Belediyesi’nin ev sahipliğinde ‘Sürdürülebilir Turizm için Turistik Kentler’ başlıklı bir konferans düzenlendi. Oturum başkanlığını Kıyı Ege Belediyeler Birliği ve Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur’un yaptığı panele konuşmacı olarak Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, Selçuk Belediye Başkanı Zeynel Bakıcı, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ve Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) Hukuk Danışmanı Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Ferhat İlker Ünsever katıldı.

Kuşadası Belediyesi’nin tanıtım atağı sürüyor

TURİZMİN KALBİ ADA'DA ATTI

Kuşadası Belediyesi’nin katkılarıyla GL Platform Fuarcılık tarafından 21-24 Şubat’ta, Kuşadası Efes ve Kongre Merkezi’nde eş zamanlı olarak düzenlenen Ege Bölgesi 3. Otel Ekipmanları Ağırlama Konaklama Teknolojileri ve Ev Dışı Tüketim Fuarı ile Kıyı Ege Turizm Fuarı, ziyaretçi akınına uğradı. Turizm sektörünün önde gelen 200 firması, profesyonel alıcılarla buluştu. Kuşadası protokolünün yanı sıra Kıyı Ege Belediyeler Birliği ve Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, Selçuk Belediye Başkanı Dahi Zeynel Bakıcı ve Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’ın da katıldığı açılış töreninde konuşan Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, “Kuşadası Belediyesi olarak ilçemizi fuar ve kongre turizmi alanında markalaştırmak için çalışıyoruz” dedi.

Kuşadası Belediyesi’nin tanıtım atağı sürüyor

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber