Geri Dön

Lütfen kendinize dikkat edin

Kulüpler Birliği Vakfı ve Göztepe Kulüp Başkanı Mehmet Sepil yaptığı açıklamada, sağlık durumunun iyi olduğunu ifade etti, “Lütfen kurallara uyalım. Ben gereken özeni göstermedim. Hepinizi çok seviyorum” dedi

Lütfen kendinize dikkat edin

Geçtiğimiz günlerde Kulüpler Birliği Vakfı ve Göztepe Kulüp Başkanı Mehmet Sepil’in koronavirüs testinin pozitif çıktığı açıklanmıştı. Kulübün internet sitesi üzerinden sağlık durumu ile ilgili bilgi veren Sepil, sağlığının iyiye gittiğini belirtti. Herkesi kurallara uymaya davet eden 65 yaşındaki Sepil, “Covid-19 ile ben de tanıştım. Cumartesi günü oynadığımız BB Erzurumspor maçından sonra gece yarısı ilk semptomlar kendini gösterdi. Pazar günü de kas ağrıları ve diğer semptomları fark edince, pazartesi günü test yapıldı ve pozitif çıktı. Semptomların hemen hemen hepsini az miktarda yaşadım. İlerleyen günlerde bunların hiçbiri görülmedi. Kendimi çok iyi hissediyorum. Lütfen dikkatli olalım. Ben gereken özeni göstermedim. Maske, mesafe ve hijyen kuralına tam uyduğumu da söyleyemeyeceğim. Sizler kendinize çok dikkat edin. Hepinizi çok seviyorum” diye konuştu.
Mesaj yağdı
İzmir’in bir diğer köklü kulübü ve Göztepe’nin ezeli rakibi Misli.com 3. Lig 3. Grup temsilcisi Karşıyaka, Covid-19 testi pozitif çıkan Başkan Mehmet Sepil’e geçmiş olsun mesajı yayınladı. Yapılan açıklamada, “Covid-19 testi pozitif çıkan Göztepe Spor Kulübü Başkanı Mehmet Sepil’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede sağlığına kavuşmasını ümit ediyoruz” ifadeleri kullanıldı. Misli.com 2. Lig Beyaz Grup ekibi Manisa FK’dan da, “Koronavirüs testi pozitif çıkan Kulüpler Birliği Vakfı ve Göztepe Başkanı Sayın Mehmet Sepil’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz” mesajı geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber