Geri Dön
EgeManisa Büyükşehir’e muhtarlardan teşekkür

Manisa Büyükşehir’e muhtarlardan teşekkür

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Demirci Muhtarlar Derneği Başkanı ve Söğütcük Mahalle Muhtarı Mustafa Çiftçi ile Tekeler, Şehreküstü, Kuzeyir ve İcikler muhtarlarını makamında konuk etti.

Manisa Büyükşehir’e muhtarlardan teşekkür

Mahalle Muhtarları ile sohbet eden Başkan Ergün, Demirci halkına da müjdeler verdi. Demirci’nin arıtma tesisi, kanalizasyonu ve içme suyu için SUKAP kapsamında ihale noktasına gelindiğini ve EKAP’tan gün alınacağını belirten Başkan Ergün, asfalt noktasında da 2021 yılında 151 kilometre çalışma yapılarak Demirci’de Büyükşehir Belediyesi’nin değmediği yolun kalmayacağını ifade etti.

En iyisi için çabalıyoruz

Başkan Ergün’ün diğer konukları ise Gördes Muhtarlar Derneği Başkanı Kerim Çakır ve mahalle muhtarları oldu. İlçede yapılan hizmet ve yatırımlar için memnuniyetini dile getiren Çakır, “Bir dediğimizi, iki etmiyorsunuz. Yaptığınız hizmetler için teşekkür ediyoruz” dedi.
Başkan Ergün’ün son konukları ise Selendi Muhtarlar Derneği Başkanı Bünyamin Demir ve heyeti oldu. Selendili muhtarlar, Büyükşehir Belediyesi’nin yeni hizmet binasının hayırlı olması dileğinde bulunurken; ilçeye kazandırılan hizmetler dolayısıyla da Başkan Ergün’e teşekkür ettiler.

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler