Geri Dön

Manisa tek yürek

Birlik ve beraberlik mesajı veren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “17 ilçede de seçimleri kazanacağız” dedi

Manisa tek yürek

Cumhur İttifakı’nın Manisa Büyükşehir adayı, mevcut Başkan Cengiz Ergün, kentteki 17 ilçe belediye başkan adayı ile birlikte AK Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli tarafından parti binası girişinde karşılanan Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, tüm AK Parti heyeti ile tek tek tokalaştı.
‘17 ilçeyi de alacağız’
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığını ve isimleri açıklanan değerli belediye başkan adaylarımızla 17 ilçeyi kazanmak için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde hem Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hem de MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye, Manisa bayrağını teslim edeceğiz” diye konuştu. AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli de, “Cumhur İttifakı’nın başarısı için elimizden gelen her şeyi yapacağız. AK Parti ve MHP teşkilatları bir olacak” dedi. l CEMİL SEVAL DHA

İzmir'de aile sağlık merkezinde hemşireye darpİzmir'in Bayraklı ilçesinde bir şahıs, davalık olduğu doktorun bulunduğu aile sağlık merkezini bastı. Aile sağlık merkezinin camlarını kıran saldırgan, burada bir hemşireyi de darbetti.
Deve şakası arkadaşının aklını başından aldıBirleşik Arap Emirlikleri'nde aç kalan develer yoldan geçen araçları durdurdu. Araçta bulunanlar ise develere ekmek verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber