Geri Dön

Maskeli, eldivenli nikâh

MANİSA’nın Turgutlu ilçesinde, Özge Çarıkçı (23) ile Ferdi Kaynakter (28) çiftinin nikâh töreni, koronavirüs önlemleri kapsamında, davetli olmadan, maske takılarak yapıldı.

Maskeli, eldivenli nikâh

MANİSA’nın Turgutlu ilçesinde, Özge Çarıkçı (23) ile Ferdi Kaynakter (28) çiftinin nikâh töreni, koronavirüs önlemleri kapsamında, davetli olmadan, maske takılarak yapıldı. Gelin ile damat nikâh salonuna girmeden önce ellerini dezenfektanla temizledi, maske taktı. Damat Ferdi Kaynaker, “Bu mutlu günümüzde sevdiklerimizin de mutluluğumuzu bizimle paylaşmasını isterdik ama koronavirüs bütün planlarımızı alt üst etti. Ancak nikâh törenimiz sevdiklerimizin sağlığından önemli değil. Bu nikâh töreni, ilerleyen yaşlarda çocuklarımıza anlatacağımız bir anı oldu” dedi. Gelin Özge Çarıkçı da, “Önemli olan sağduyulu davranarak, bu hassas dönemi atlatmak” diye konuştu.

Erzincan'da kene kabusu! Son bir ayda 17 kişi...Erzincan'da bu sene son 1 ay içerisinde 17 hasta Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) hastalığı şüphesiyle tedavi gördü. Erzincan ve çevre illerde yaşanan kene vakaları münasebetiyle Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Faruk Karakeçili, vatandaşların alması gereken önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber