Geri Dön

Mendereslilere 5 bin iftar paketi

Mendereslilere 5 bin iftar paketi

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan ‘Biz Varız’ dayanışma kampanyası kapsamında gönüllülerin desteği ile hazırlanan iftar paketleri Menderes’te vatandaşlara dağıtıldı.

Birlik ve beraberlik

5 bin iftar paketinin dağıtımına Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, CHP Menderes İlçe Başkanı Gizem Ergün ve CHP’li belediye meclis üyeleri de katıldı. Başkan Kayalar, “Ramazan’ın birlik ve beraberliğini Menderesimiz’de yaşamaya devam ediyoruz. Hemşerilerim adına Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer başta olmak üzere çalışanlarına ve hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ederim. Her şey Menderes için diyerek çıktığımız hizmet yolculuğumuzda halkımızın yanında olmaya, onların sesi olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Corona virüs nedeniyle ten rengi değişen Çinli doktor hayatını kaybettiDünyayı etkisi altına alan corona virüs nedeniyle ten rengi koyulaşan Çinli doktordan acı haber geldi. Çin'de Covid-19 salgının ortaya çıktığı Wuhan kentinde ten rengi değişen doktorun hastalıktan hayatını kaybettiği bildirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber