Geri Dön
Ege‘Menemen mitingine herkesi bekliyoruz’

‘Menemen mitingine herkesi bekliyoruz’

Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, başta Menemenliler olmak üzere tüm İzmirlileri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yarın saat 16.00’da ilçedeki Cumhuriyet Meydanı’nda düzenleyeceği mitinge davet etti.

‘Menemen mitingine herkesi bekliyoruz’

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mitingle halka sesleneceğini belirten Pehlivan, “Bu ziyaret, bizler için onur ve gurur kaynağıdır. Dünya lideri, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, güzel İzmir’imize her gelişinde yaptığı yatırımlarla artı değer yaratırken verdiği müjdelerle de gelecek için umutlarımızı büyüttü. Ben öncelikle hangi siyasi görüşte olursak olalım Menemen’deki tüm vatandaşlarımızı, coşkulu bir şekilde birlik ve beraberliğimizin teminatı olan Cumhurbaşkanımızı karşılamaya davet ediyorum” dedi. Başkan Pehlivan, “Bu ziyaretin, Menemenimizin ve İzmir’in kazancı olacağına inanıyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da Cumhurbaşkanımız kentimize sahip çıkmaya devam edecektir. Bundan hiç kuşkumuz yok” diye konuştu.

Deprem konutları törenine katılacak

İzmir’de 30 Ekim 2020’de yaşanan depremde evleri yıkılan veya ağır hasar gören depremzedeler için TOKİ tarafından 7 proje alanında inşaatı tamamlanan 596’sı konut 741 bina yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı törenle hak sahiplerine verilecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, saat 14.00’teki törenin ardından Alsancak Stadı’nın da aralarında bulunduğu birçok projenin toplu açılışını gerçekleştirmesi bekleniyor.