Geri Dön

Metal Tasarım’dan sıra dışı ürünler

Hediyelik eşya ve iç dekorasyon ürünlerinde, binden fazla alternatif tasarlayan firma, bu yıl da iddialı. En yeni ürünlerini, İstanbul’daki fuarda görücüye çıkaracaklar

Metal Tasarım’dan sıra dışı ürünler

Dekorasyon ve hediyelik sektörüne getirdiği yeniliklerle adını duyuran Metal Tasarım, kaliteli, özellikli tasarımlarıyla başarılı grafik çizmeye devam ediyor. Karabağlarda hizmet veren firma, iki yıl önce adım attığı sektörde ev dekorasyonuna geniş ürün seçenekleriyle farklı bir tarz getirdi. Sahibi Batuhan Özaltın, hemen her üründe nazar boncuğu kullandıklarını belirterek, klasik dekorasyon anlayışının dışına çıktıklarını söyledi.

Fuara davet var
Ayna, pano, nazarlık, saat, metal aksesuvarlar gibi eşyaların yaklaşık bin çeşidini ürettiklerinin altını çizen Özaltın, tasarımdaki üstün yetenekleri sayesinde 2011’de bu çeşitlerin daha da artacağını ifade etti. Ev dekorasyonunda klasik ürünlerin dışına çıkmak isteyenleri, 24-27 Mart tarihleri arasında Tüyap Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek ‘İdeal Home Fuarı’na davet eden Özaltın, “İstanbul’daki fuarda yenilikçi ürünlerimizi tanıtacağız” dedi. Özaltın, 2011’de hediyelik sektöründe de ürünlerinde yeniliklere yer vereceğini açıkladı.

Hayalleri gerçekleştiriyorlar
Mutfak-banyo sektöründe hizmet veren HASEV Yapı Malzemeleri, mutfak, banyo ve raydolapları, kişiye özel tasarımlarla üretiyor. Genel Müdürü Semih Salnur, “Tasarımlar, lisanslı çizim programları kullanılarak, mimarlarımız tarafından hazırlanıyor. Uzmanlarımız, önce ücretsiz olarak evleri ziyaret ediyor, hem evin planına hem de sahibinin hayallerine en uygun çözümleri oluşturuyor. Ardından da 15 günde hayaller hayata geçiriliyor” diyor.
Talebe bağlı olarak; her türlü boya-badana, alçı işleri, elektrik-su tesisatı, fayans, parke, laminant döşeme gibi tüm tadilat işlerini de yaptıklarını kaydeden Salnur, şöyle devam ediyor: “Firmamız bünyesinde, Ege Bölgesi Sanayi Odası 1. Sınıf İmalatçılar Belgesi’ne sahip son sistem imalathane bulunuyor. Tasarımlarımızda kullandığımız hammaddeler, ender bulunan, kendinden desenli MDF lam ve buna bağlı diğer ürünlerden oluşuyor.”

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber