Geri Dön

Milas’ta araç filosu güçlendi

Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, 132 mahallede park, mesire alanı düzenlemesi, cadde ve sokaklarda yabani ot ve çim biçme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Milas’ta araç filosu güçlendi

Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, 132 mahallede park, mesire alanı düzenlemesi, cadde ve sokaklarda yabani ot ve çim biçme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 10 tırpan ve 10 çim biçme makinesi satın alan Park ve Bahçeler Müdürlüğü araç envanterine güçlendirdi. Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Gerek ilçe merkezi gerekse en ücra kırsal mahallede yabani ot ve çim biçme çalışmalarına ağırlık verdik” ifadesini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sert tepki! "Bazı kendini bilmezler fethi işgal olarak tanımlamaya çalışıyor"Hadımköy Dr. İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi'nin açılışı gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açılışta konuşma yaptı. Erdoğan konuşmasında, "Son günlerde bazı kendini bilmezler fethi işgal olarak tanımlamaya çalışıyor. Bunlar inanın dört dörtlük cahil cühela. Sorun bunlara fethin manası nedir bilmezler. Fetih açmaktır, fetih gönülleri özellikle kazanmaktır ama bunlar bunu bilmezler" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber