Geri Dön

‘Millete hizmet etmek için varız’

‘Millete hizmet etmek için varız’

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilçe programları kapsamında baba ocağı Tavas’ı ziyaret etti, hemşehrileriyle kucaklaştı. Tavas programına Tavas Kaymakamlığı ve Tavas Belediyesi’ni ziyaret ederek başlayan Başkan Zolan, daha sonra Tavas merkezde esnaf ve vatandaşla bir araya geldi.

Baba ocağında

Tavaslılar tarafından yoğun ilgi ve sevgi gösterileriyle karşılanan Başkan Zolan, bir süre vatandaşlarla sohbet etti, hizmet ve yatırımları anlattı. İl genelinde önemli hizmetlere imza attıklarını söyleyen Başkan Zolan, “Büyükşehir ve Tavas Belediyemizle birlikte hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Yapılamaz denilen birçok işleri yapacağız ve birçok sorunları çözeceğiz. Denizlimizin merkezinde ne varsa ilçelerimizde de o olacak demiştik. Bugün dönüp arkaya baktığımızda verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirdiğimizi görüyoruz” dedi. Başkan Zolan, Söz vermediğimiz halde ihtiyaç olarak ortaya çıkan hususları da çözdük. Çünkü biz millete hizmet için, milletin sıkıntılarını çözmek için varız. Oluş amacımız, varlık sebebimiz milletimizin derdiyle dertlenmek ve önündeki sıkıntıyı kaldırmak” diye konuştu.

Aksaray'da trafik kazasıAksaray'da minibüs ile kamyonetin çarpışması sonrası 4 kişi yaralandı. Olay yerinde toplanan meraklı kalabalık ise koronavirüs ve sosyal mesafeyi unutup,  kaza yerini izledi.
Begüm ve Ceyhun, Fahriye Evcen'in meydan okumasına katıldıOyuncu Begüm Öner ve Ceyhun Fersoy, magazin dünyasının eğlenceli çiftleri arasında yer alıyor. Çift, karantina günlerinde Fahriye Evcen’in başlattığı parmak hareketleri meydan okumasına dahil oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber