Geri Dön

Muğla’dan Honaz’a destek

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan Türkiye’nin en kapsamlı yerel tohum merkezi diğer belediyelere örnek oluyor.

Muğla’dan Honaz’a destek

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan Türkiye’nin en kapsamlı yerel tohum merkezi diğer belediyelere örnek oluyor. Denizli Honaz Belediyesi de yerel tohumları korumak ve gelecek nesillere taşımak için bir merkez kurdu. Honaz Belediyesi’ne teknik desteği ise Muğla Büyükşehir Belediyesi Yerel Tohum Merkezi verdi.
Kurdukları yerel tohum merkezinin diğer şehirlere ve belediyelere örnek olmasının kendilerini mutlu ettiğini ve gururlandırdığını belirten Gürün de, “Ülkemizin geleceği için her belediyemizle iş birliği yapmaya, deneyimlerimizi paylaşmaya hazırız” diye konuştu. Honaz Başkanı Yüksel Kepenek de, “Emeği geçen tüm belediye çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

İstanbul'da yürekleri ağza getiren görüntüİstanbul Mecidiyeköy’de biri park diğeri hareket halinde olan iki halk otobüsünün arasından geçmeye çalışan motosiklet sürücüsü, araçların arasında sıkıştı. Motosikletlinin otobüslerin altında kalmaktan kıl payı kurtulduğu kaza güvenlik kameralarına yansıdı.
Magazin Haberleri Bülteni 17 Şubat 2020İşte magazin gündeminin öne çıkan gelişmeleri...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber