Geri Dön

Narlıdere’nin yeni sevgi yolu açılıyor

Narlıdere Belediyesi, esnafın ve yaya trafiğinin yoğun olduğu Barış Sokak’taki yenileme ve yayalaştırma çalışmalarını tamamladı.

Narlıdere’nin yeni sevgi yolu açılıyor

Sokağın günü birlik ziyaretçi sayısını artırmak ve yeni bir ‘çarşı’ yaratmak için yapılan çalışmalarda altyapı eksikleri giderildi, kilit parke taşı ve su kanallarının döşemeleri gerçekleştirildi. Bina cepheleri tek tip boyandı ve peyzaj çalışmalarıyla sokağın çehresi tamamen değişti. Aydınlatma sistemleri yenilendi.

Sokağın, bugün eski belediye binasının arka tarafında düzenlenecek törenle hizmete açılacağını belirten Belediye Başkanı Ali Engin, sokağın ardından Ahmet Piriştina Demokrasi Meydanı’nda, Slow Food’un simgesi olan ‘salyangoz’ heykelinin de açılacağını ifade etti. Barış Sokak’ın ilçenin sevgi yolu olduğunu kaydeden Engin, “İlçemizi güzelleştirmeye devam ediyoruz. Barış Sokak yenilenen yüzüyle Narlıderelilere hayırlı olsun” dedi.

Kayseri'de altın ve bebek kıyafeti çalan kadın yakalandı!Kayseri'de girdikleri evlerden ziynet eşyası ve bebek kıyafetleri çaldığı tespit edilen bir kadın polis ekiplerince yakalandı. İkamette bulunan güvenlik kamerasını fark eden kadın, yakalanmamak için kamerayı kırdığı da tespit edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber