Geri Dön
Ege‘Nefes aldırıyoruz’

‘Nefes aldırıyoruz’

İzmir’de doğayla iç içe projeler üreten Tanyer Yapı’nın, Narlıdere’deki son projesi BulutOrman Evleri’nin ön teslimi başladı.

‘Nefes aldırıyoruz’

İzmir’de doğayla iç içe projeler üreten Tanyer Yapı’nın, Narlıdere’deki son projesi BulutOrman Evleri’nin ön teslimi başladı. Tanyer Yapı Genel Koordinatörü Taylan Tanyer, manzarası ve doğasıyla ön plana çıkan projedeki dairelerde modern ve sade bir çizgi sunduklarını söyledi. Çocuklu ailelere, genç çalışan profiline hatta öğrencilere bile hitap eden akıllı dairelerin yeşil bina olma özelliğiyle öne çıktığını kaydeden Tanyer, “Şehirle diyaloğu güçlü, doğanın huzuruyla bütünleşen konut projeleri hayata geçiriyoruz. Evlerin sadece yüksek kalite malzeme ve teknolojik cihazlara sahip olması yeterli değil, sosyal hayatın ön planda olması da bizim için önemli” diye konuştu.

Aktif ve dinç bir yaşam

Projede yaşayanların sosyalleşebileceği, dinlenebileceği, eğlenebileceği mekanların, yaşam alanlarının ayrılmaz bir parçası haline geldiğine dikkat çeken Taylan Tanyer, sözlerine şöyle devam etti: “BulutOrman Evleri’nde günlük hayatın yoğun temposundan uzaklaşarak sahiplerine nefes aldıran fitness salonu, sauna, açık ve kapalı yüzme havuzu ile aktif ve dinç bir yaşam yer alacak. Ticari alanlarıyla, konut sahiplerimize ihtiyaç duydukları her şeye kolay ulaşım imkânı sunacağız.”

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler