Geri Dön

Nişan yüzükleri Van’da takıldı

Karacasu Belediye Başkanı Zeki İnal’ın basın danışmanı Mustafa Türkan, yine belediyenin emlak servisinde çalışan Ebru Hamamcıoğlu ile evliliğe ilk adımı attı.

Nişan yüzükleri  Van’da takıldı

Karacasu Belediye Başkanı Zeki İnal’ın basın danışmanı Mustafa Türkan, yine belediyenin emlak servisinde çalışan Ebru Hamamcıoğlu ile evliliğe ilk adımı attı. Hamamcıoğlu’nun memleketi Van’ın İpekyolu İlçesi’ndeki nişan törenine, gençlerin aileleri ve yakınları katıldı. Nişanlı çiftin anne ve babaları Selma-Eşref Hamamcıoğlu ile Aysel-Alpaslan Türkan, çocuklarına ömür boyu mutluluk diledi.

İletişim Başkanı Altun’dan ‘ Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ video paylaşımıİletişim Başkanı Fahrettin Altun, ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ dayanışma kampanyasını anlatan bir video paylaştı.
Pelin Akil ve Anıl Altan çiftinden corona dansıOyuncu Pelin Akil ve eşi Anıl Altan corona virüs salgını nedeniyle ikizleriyle birlikte kendilerini karantinaya aldılar. Evde eğlenceli vakit geçiren çift, corona dansı yaptığı anlarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber