Geri Dön
Ege‘Ödemiş kazanacak’

‘Ödemiş kazanacak’

‘Ödemiş kazanacak’

Ödemiş’ten Türk siyasetine dostluk mesajı verildi. AK Parti’nin belediye başkan adayı Münir Bezmez ve Cumhur İttifakı üyeleri, CHP İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti.

AK Parti Ödemiş Belediye Başkan adayı Münir Bezmez ve Cumhur İttifakı üyeleri, CHP Ödemiş İlçe Teşkilat’ında, CHP Ödemiş Belediye Başkan adayı Cumhur Şener ve partililerin konuğu oldu.

Ziyaret taleplerini geri çevirmeyen CHP’lilere teşekkür eden Bezmez, “Hepimizin amacı, Ödemiş’e hizmet etmek. Bu amaçla bir yarışa giriyoruz. Sürecin tevazu ve samimiyet içerisinde geçeceğine inanıyorum. Kazanan taraf başkanlık görevi sırasında rakibinin fikir ve tecrübelerinden de faydalanacaktır” diye konuştu. Ev sahibi Şener ise, “Seçimlerin nezaket içinde geçeceğini görüyorum. Partiler arasında geçmişte ufak tefek atışmalar olmuş olabilir ama bunlar geçti. Toplumun birlik beraberlik içinde olmasına ihtiyaç var. Bunun ilk adımını atmış olmaktan dolayı çok memnunum” dedi.

İki adayımız var

CHP İlçe Başkanı Mehmet Kiremitçi de, “Hepimizin sevdası Ödemiş. Göstermiş olduğunuz bu incelik sizlerle birlikte yürüyeceğimizin kanıtıdır. Ödemiş için daha iyi neyi yapabileceksek onu başarmak uğruna iki adayımız var” dedi. AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı R. Şerif Delibalta da, “31 Mart’ta yapılacak olan seçimler ülkemize hayırlı olsun” temennisinde bulundu. MHP Ödemiş İlçe Başkanı İsmail Poyraz ise, “Gelinen noktada görüyoruz ki Ödemiş’in hayrına olan her iş belediye meclisinde sorunsuz şekilde onaylanacak” diye konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler