Geri Dön
Ege‘Önceliğimiz kent bilinci’

‘Önceliğimiz kent bilinci’

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, İzmir Gazeteciler Cemiyeti’ne özellikle dezavantajlı bölgelerde yaptıkları çalışmaları, sürdürülen projeleri tanıtan bir gezi düzenledi.

‘Önceliğimiz kent bilinci’

Gezi boyunca gazetecilere rehberlik eden ve bilgiler veren Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, “İnsan odaklı yerel yönetim anlayışıyla hizmet veriyoruz. Konak, İzmir’in tarihi dokusuna ev sahipliği yapan en büyük ilçe. Kent bilincini öncelikli tutarak halkımıza, gençlere hizmet vermeye, ihtiyaç duydukları her konuda yardımcı olmaya devam edeceğiz” dedi.

Konak’ın gündüzleri 1,5 milyon insana hitap eden merkez ilçe olduğuna dikkat çeken Batur, “Önceliğimiz hizmetlerimizden kent insanımızın eşit şartlarda yararlanabilmesi” diye konuştu.

‘Kararlıyız, daha ileriye gideceğiz’

Gültepe Meydan Parkı’nda Konaklılarla birlikte 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlayan Batur, “Ulu Önderimiz Atatürk, Cumhuriyet’i bize ileriye yürüyelim diye emanet etti. Biz de geri dönmeyeceğiz, ileriye gideceğiz. Biz kararlıyız, Mustafa Kemal Atatürk’e ve bize emanet ettiği Cumhuriyet’e en güzel şekilde sahip çıkacağız. Atatürk’ün yolunda yürümeye devam edeceğiz” mesajını verdi.