Geri Dön

‘Park ve yeşil alanlar çehresini değiştirdi’

‘Park ve yeşil alanlar çehresini değiştirdi’

Burhaniye Belediyesi hizmet alanındaki 38 mahallede oluşturduğu park ve yeşil alanlarla, vatandaşa nefes alabileceği mekânlar kazandırıyor. 5 yıl boyunca toplamda 67 bin metrekarelik alana 42 park yapan Burhaniye Belediyesi, kişi başına düşen yeşil alan miktarını da yüzde 66 artırdı. Yeni parkların yapımına devam ettiklerini belirten başkan Necdet Uysal, “Birbirinden renkli çocuk oyun alanlarının, doğayla bütünleşip keyifli zamanlar geçirilebilecek yeşil alan ve spor ünitelerinin yer alacağı parklar ile Burhaniye’nin çehresini değiştirmeye devam edeceğiz” dedi.

17 yaşındaki genç sokağa çıktı! Cezayı yiyince "Problem değil" dediİstanbul Taksim’de yasağı dinlemeyip sokağa çıkan 17 yaşındaki bir gence polis ekipleri tarafından para cezası kesildi. İşi olduğu için dışarı çıktığını söyleyen genç, ceza yemesi üzerine ise "problem değil" dedi.
Şeyma Subaşı, Guido Senia'yı evde traş ettiŞeyma Subaşı ve sevgilisi Guido Senia'nın karantina süresi doldu. Karantina sürecinde İstanbul'daki evinden dışarı çıkmayan Subaşı, sevgilisi Guido Senia’nın saç tıraşını kendisi yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber