Geri Dön

Rakibini kutladı başarılar diledi

31 Mart Yerel Seçimleri’nde İzmir’in Selçuk ilçesinde AK Parti adına yarışan Osman Başterzi, koltuğa oturan CHP’li Filiz Ceritoğlu Sengel’i tebrik etti.

Rakibini kutladı başarılar diledi

31 Mart Yerel Seçimleri’nde İzmir’in Selçuk ilçesinde AK Parti adına yarışan Osman Başterzi, koltuğa oturan CHP’li Filiz Ceritoğlu Sengel’i tebrik etti. Yayınladığı mesajda Başkan Sengel’e başarılar dileyen ve kazananın Selçuk olmasını temenni eden Başterzi, kendisini destekleyenlere de şöyle seslendi:

Bu bir veda değil

“Bu kentte 60 yılını geçirmiş biri olarak, bugüne kadar hep ‘Önce İnsan’ dedim. ‘Dost’ dediğimi sırtından vurmadım. İnandığım yolda yürüdüm. Geçen 60 yılın ardından görüyorum ki, çok ‘İnsan’ biriktirmişim. Selçuklu’nun derdiyle dertlenip, sevinciyle sevindik, hayalleriyle umutlandık. Selçuk halkının ve bizlerin omuzlarına basarak makamlara erişen insanların tüm hoyratlıklarına sabrettik, düzelmesi için mücadele ettik. Yakından şahit olduğumuz tüm bu olumsuzluklara, ihanetlere rağmen, 9003 gibi, Selçuk’ta partimiz adına rekor bir oyla süreci tamamladık. Bunun için, şahsımı destekleyen, başta bu kutlu davaya gönül vermiş kardeşlerimiz, kadınlarımız ve gençlerimiz olmak üzere, her bir hemşehrime gönülden teşekkür ediyorum. Bu bir veda değildir! Bu bir estir, bir duraktır! Bitmeyen şarkının notaları arasında bir moladır.”

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber