Geri Dön

Rotary’den liderlik eğitimi

Uluslararası Rotary 2440. Bölge Federasyonu Aydın, Balçova, Bodrum Rotary Kulüpleri iş birliğinde ilk kez dijital ortamda bir liderlik eğitimi düzenledi.

Rotary’den liderlik eğitimi

189 gençle bir araya gelen, Dünyada En Etkili 250 Kadın Lider arasında gösterilen İmge Kaya Sabancı, “Tercihlerim beni bu bulunduğum noktaya getirdi. Networking ben ne alabilirim değil, ben ne verebilirim diyebilmektir” dedi. Alarko Holding Stratejik Planlama Müdürü Tal Garih, “Hedef yoksa başarılı olmak zor ve en değerli bilgi bilmediğini bilmek” şeklinde konuştu. İzmir Ekonomi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Coşkun Küçüközmen ise gözde bilgiyle birlikte insanlığın ihtiyaç duyacağı mesleklerin de hızla değişeceğini dile getirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bakan Albayrak'a destek paylaşımıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, torunu üzerinden Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile eşi Esra Albayrak'ı hedef alan çirkin zihniyete tepki gösterdi. Başkan Erdoğan, "Dünyaya gözlerini henüz açmış bir bebek üzerinden, ailesine ve onların temsil ettiğini düşündükleri değerlere saldıran alçakların peşini bırakmayacağız. Hukuk önünde her birinden işledikleri suçun hesabını elbette soracağız." ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber