Geri Dön

Sanal alemde kapıştılar

Karşıyaka’da kongre sürecinde başlayıp, ligin başlamasının ardından dozu azalan tartışmalar, sanal ortamda yeniden alevlendi.

Sanal alemde kapıştılar

Basketbol Şube Başkanı Mutlu Altuğ’un Twitter’da, 1-0 kazanılan Şanlıurfaspor maçında tribünden destek veren eski Basketbol Şube Başkanı Mehmet Peköz ve eski Futbol Şube Başkanı Osman Dal’ın gole sevinmediklerini iddia etmesi, ortalığı karıştırdı. Altuğ, attığı twit’te Peköz ve Dal’ı hedef alarak, “Sanal alemde haykırmasına alışkın olduğumuz arkadaşlar, bir gol mesajı atmak zorunuza mı gitti?” diye yazdı. Bu iddia üzerine küplere binen Mehmet Peköz de Facebook hesabından son derece sert bir mesaj yayınlayarak, Mutlu Altuğ’a gönderme yaptı.

Sağlık Bakanı Koca açıkladı: İşte Türkiye'nin ilçe ilçe corona virüs haritasıFahrettin Koca corona virüste Türkiye'deki gelişmeleri aktardı. Bakan Koca Türkiye genelindeki corona virüs dağılımı gösteren haritaları da paylaştı
Begüm ve Ceyhun, Fahriye Evcen'in meydan okumasına katıldıOyuncu Begüm Öner ve Ceyhun Fersoy, magazin dünyasının eğlenceli çiftleri arasında yer alıyor. Çift, karantina günlerinde Fahriye Evcen’in başlattığı parmak hareketleri meydan okumasına dahil oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber