Geri Dön

Sungur, Kent Konseyi’ne aday

İzmir İş Dünyası Derneği (İZİD) Başkanı Feyyaz Sungur, 29 Şubat’ta yapılacak olan İzmir Kent Konseyi Genel Kurulu’nda başkanlık için aday olduğunu açıkladı.

Sungur, Kent Konseyi’ne aday

Birçok sivil toplum kuruluşunda görev aldığını belirten Sungur, “Kent konseyinde, kültürümüzü ve doğal kaynaklarımızı yurtdışında tanıtmak, kentimizin hak ve hukukunun korunması, iş yaşamında cinsiyet eşitliğinin desteklenmesi, ev kadınlarının aile bütçelerine katkı sağlayacak imalat ve çalışmalar için hizmetlerin iyileştirilmesi, kadınlara karşı aile içi şiddetin önlenmesi, gençler iş başında projelerini yapmayı planlıyoruz. Bunun için Avrupa Birliği ülkelerinin verdiği fonlardan faydalanacağız” dedi. İzmir’de önemli inşaat projelerin yer alan Sungur, halen yapı denetim konusunda faaliyetlerini sürdürüyor.

Silivri'de baz istasyonlarının akülerini çalan hırsız yakalandı!İstanbul’da jandarma ekiplerinin düzenlediği operasyonla, son dönemde baz istasyonlarının akülerini çaldığı tespit edilen bir şahıs yakalandı. Bir baz istasyonundan 16 akünün çalınması üzerine başlatılan operasyonda, 37 hırsızlık olayı aydınlatıldı. Aramalarda, 623 akü ve çok miktarda kablo ele geçirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber