Geri Dön

Tam bir spor tutkunu

Tam bir spor tutkunu

AK Parti’nin İzmir’de belediye başkan adayı gösterdiği beş kadından biri olan Balçovalı Evrim Özen (45), sualtı sporlarıyla ilgileniyor, motosiklete binmeyi seviyor. Aynı zamanda antika tutkunu olan Özen’in avukatlık ofisindeki Atatürk fotoğraflarının çokluğu da dikkat çekiyor.

AK Parti’nin Balçova’dan aday gösterdiği Evrim Özen, meclis üyeliği ve ilçe başkanlığı da yaptı. İki çocuk annesi Evrim Özen, aynı zamanda 20 yıllık avukat. “Dünyaya yeniden gelsem yine avukat olurdum” diyecek kadar mesleğine tutkun. Çok yönlü bir kimliğe sahip olan Özen, çalışmayı ve disiplini seviyor. Özen, aynı zamanda dalış eğitmeni. Su sporlarına yönelik tutkusu ile de tanınıyor. Eşi üç yıldızlı dalgıç, oğlu ve kızı da sörf yapan Özen ailecek denize olan tutkusunu şu sözlerle ifade etti:

“Bizim için deniz olmazsa olmaz. Su altı dalış eğitmeni oldum. Amatör denizcilik eğitimi aldım. Ticari olmayan tekneleri kullanabiliyorum.” l İZMİR DHA

Corona virüste son durum! Türkiye'de son 24 saatte 73 kişi hayatını kaybettiTürkiye'de corona virüste son durum belli oldu. Son 24 saatte 3 bin 135 kişiye Kovid-19 tanısı konuldu, 73 kişi hayatını kaybetti, vaka sayısı 27 bin 69, can kaybı 574'e yükseldi. Kovid-19 tedavisi tamamlanarak taburcu edilen toplam kişi sayısı 1042 oldu.
Balkondan balkona 'isim-şehir' oynayıp, türkü söyledilerANKARA'da, corona virüs tedbirleri kapsamında 'evde kal' çağrısına uyan komşu iki apartmanın sakinleri, balkondan balkona 'isim-şehir' oynayıp, türkü söylüyor ve çay içerek vakit geçiriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber