Geri Dön

Taş ocağı projesi iptal

Kemalpaşa’nın Yukarı Yenmiş Mahallesi’nde yapılacak olan taş ocağı projesi iptal edildi.

Taş ocağı projesi iptal

Kalker ocakları ve kırım eleme tesisi projesinin yapılmaması uygun görmeyen mahalle sakinleri, durumu mahalle muhtarı Barış Özcan’la birlikte AK Parti İzmir Milletvekili ve Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Yaşar Kırkpınar’a iletti. Kırkpınar, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yetkilileriyle görüştü ve kararın durdurulmasını sağladı. Halkın sorunlarıyla yakından ilgilenmeye çalıştıklarını belirten Kırkpınar, “Muhtarımız durumu anlatınca gerekli girişimlerde bulunup kararın durdurulmasını sağladık. Talep ve istekleri her zaman dikkate alıyoruz” dedi.

Akılalmaz yöntem! 1 dakika yetiyor...İstanbul'da park halindeki lüks otomobillerin farlarını çalarak internet üzerinden pazarladıkları iddia edilen 1'i kadın 16 kişilik çete polis operasyonuyla yakalandı. Şüphelilerle birlikte 80 otomobil farı ile şüphelilerin olaylarda kullandıkları 12 motosiklet ele geçirildi. Şüphelilerin park halindeki otomobillerin farlarını yaklaşık 1 dakikada söktükleri anlar ise güvenlik kameralarına yansıdı
Yeni doğan kuzu "anne" diye melediKahramanmaraş’ın Andırın ilçesinde çiftlikte doğan kuzunun “anne” diye melemesi görenleri duyanları şaşırttı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber