Geri Dön

Ticaret Merkezi dünyaya açılıyor

Ticaret Merkezi dünyaya açılıyor

Ege Koop, Ticaret Merkezi’nin dünyada tanıtım ve satışının yapılması için Azerbaycan’ın Vesta Proje Company şirketiyle anlaşma imzaladı.

Ege Koop, Ticaret Merkezi projesinin başta İran, Azerbaycan, Türkmenistan olmak üzere, tüm dünyada tanıtım ve satışının yapılması için Azerbaycan’ın köklü şirketlerinden Vesta Proje Company ile anlaşma imzaladı. Vesta’nın İran, Azerbaycan ve Türkmenistan başta olmak üzere dünya genelinde Ege Ticaret Merkezi’nin tanıtım ve satışını gerçekleştireceğini belirten Ege-Koop Başkanı Hüseyin Aslan, “Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak isteyen yatırımcılar özellikle büyük ilgi gösteriyor. Bu nedenle İzmirlilerin elini çabuk tutması gerekiyor. Avantajlar ortada, bu fırsatı kaçırmayın” dedi.

Merkezi konum

Ege-Koop tarafından Menderes’te hayata geçirilecek 1 milyon metrekarelik kentsel servis alanı, imarlı arazinin ilk etapta 350 bin metrekarelik kısmına 200, 400, 800 metrekare ve üzerinde kurulacak olan Ticaret Merkezi, uluslararası sanayi bölgesi olacak. Şehir içinde sıkışan ve yer darlığı nedeniyle büyüyemeyen, otopark, ulaşım gibi nedenlerle gelişemeyen işyerlerini dünya pazarına çıkaracak olan merkez, havaalanına 20 kilometre, çevre yoluna 12, Tekeli İZBAN İstasyonu’na da 3 kilometre uzaklığında bulunuyor.

Hem üretim hem satış

Başta mobilya sektörü olmak üzere antrepo, gümrükleme, modern teknolojiye uygun ağaç işleri, imalat, depolama, satış faaliyetlerinde bulunan firmalar, yerli-yabancı kurumsal firmalar, bayilik ve şubeleri, ticari ürün, işletme, depo, teşhir ve satış yerleri olmak üzere daha birçok ticarethanenin bu alana aktarılacağını belirten Aslan, “Yüksek teknoloji kullanarak katma değerli mal ve hizmet üreten, yurtiçi ve yurtdışında satış yapan tüm firmaları aynı çatı altında toplayacağız. Üretime ek olarak teşhir, satış, hatta ihracat da yapılabilecek. İzmir’de 2+1, 3+1 konut fiyatına, kazançlı bir işyerine sahip olacaksınız” diye konuştu.

Otomobil ile çarptıkları kişi ölünce su kuyusuna atmışlarKonya'nın Ilgın ilçesinde ailesinin kayıp ihbarında bulunduğu kişiye otomobil çarptığı, cesedinin de su kuyusuna atıldığı belirlendi.
Aleyna Tilki: Kliplerimdeki ayılar birçok ünlüden daha ünlü oldu!Genç popçu Aleyna Tilki, Instagram hesabından yine çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı. Tilki, kliplerindeki ayıların birçok ünlü isimden daha ünlü olduğunu iddia etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber