Geri Dön

Turizm sezonu için hazırlıklar başladı

Bu yıl ilk turist kafilesinin mart ayının ilk haftasında geleceği Muğla’da, Marmarisli turizmciler sezon hazırlıklarına başladı.

Turizm sezonu için hazırlıklar başladı

İşletmeler bakım ve onarıma alındı. Günübirlik gezi ve mavi tur düzenleyen tekne sahipleri de tadilata başladı. İşletkeci Hamdi Alkancı, “Misafirlerimize dört dörtlük hizmet vermek için telaşlı bir çalışmamız var” dedi. Kaptan Mehmet Bakırcı da, “Şubat sonunda teknelerimiz hazır olacak” dedi. 

Rusya'nın İdlib'e saldırılarında ölü ve yaralılar varRusya'ya ait savaş uçaklarının İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi'ne düzenlediği hava saldırılarında 3 sivil yaşamını yitirdi, en az 9 sivil yaralandı.
AK Parti Sözcüsü Çelik açıkladı!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik milletvekilleriyle buluşma sonrası yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanı kapsamlı bir değerlendirme yaptı" dedi. Darbe tartışmalarını da değerlendiren Çelik, "Cumhurbaşkanımızın değerlendirmesini aktarayım size... Bütün bu gündemlerin Türkiye'yi ana hedeflerinden saptırmaya yönelik. Darbe tartışması Türkiye için lüzumsuz bir gündemdir. Demokrasiye bağlı bütün kurumlarımız uyanıktır." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber