Geri Dön

'Umuda, barışa daha çok ihtiyacımız var'

Muğla Büyükşehir Başkanı Osman Gürün, herkesin yeni yılını kutladı, “2018’de hoşgörü dillerde olsun” dedi

'Umuda, barışa daha çok ihtiyacımız var'

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Osman Gürün bütün vatandaşların yeni yılını kutlayan bir mesaj yayımladı. Dünyada ve ülkemizde yaşanan siyasi, ekonomik, toplumsal olaylarla bir yılı daha geride bıraktıklarını söyleyen Başkan Gürün, yeni yılın ülkemize ve dünyaya huzur, barış ve adalet getirmesini diledi. Gürün mesajında, “Sevinci, hüznü ile bir yılı daha geride bırakarak yeni umutlarla 2018’e girmeye hazırlanıyoruz. Geride bıraktığımız yılda dünyada ve ülkemizde çatışmalar, terör olayları, ekonomik sıkıntılar, doğal afetler, kadına şiddet, adaletsizlikler yaşandı. 2018’i karşılamaya hazırlanırken umuda, barışa, adalete, birlikte olmaya her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var” ifadelerine yer verdi.

Başkan Gürün, Geride bırakacağımız 2017 yılında Muğla’da Büyükşehir Belediyesi olarak hedefledikleri hizmetleri bir bir gerçekleştirdiklerini söyledi.

Projelerin yılı

Başkan Gürün, “Muğlamız da birlik ve beraberlik içerisinde 2018 yılında da hizmetlerimizle vatandaşlarımıza ulaşmaya, yanlarında olmaya devam edeceğiz. Sevginin gönüllerde, hoşgörünün dillerde, gülümsemenin yüzlerde olduğu birlik ve barış içinde umutlu bir 2018 diliyorum, yeni yılınız kutlu olsun” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber