Geri Dön
EgeÜreticiye destek sürüyor

Üreticiye destek sürüyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin kırsal bölgelerde üretimi artırmak ve çiftçinin kalkınmasına katkı sağlamak amacıyla başlattığı tarımsal amaçlı sulama borusu desteği devam ediyor.

Üreticiye destek sürüyor

Büyükşehir Belediyesi, tarımsal alanlarda rekolte ve kalitenin artırılması için bu yıl çiftçilere 56 bin metre tarımsal sulama borusu desteği verdi; destek rekor seviyeye ulaştı 226 bin metreyi buldu. Denizli’nin büyükşehir statüsüne kavuşmasıyla birlikte çiftçilere makine, ekipman, ilaç ve fidan gibi önemli destekler vermeye başladıklarını ifade eden Başkan Osman Zolan, “Üreten bir Denizli arzu ediyoruz. Çiftçimiz daha fazla kazansın, daha mutlu ve huzurlu olsun istiyoruz” diye konuştu.

Turizmcilerden Zolan’a teşekkür

Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (DENTUROD) Başkanı Gazi Murat Şen ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi’ni kentin tanıtımı ve turizm alanında yaptığı çalışmaları nedeniyle tebrik eden Şen, “Çalışmalarınız bize moral kaynağı oluyor” dedi. Başkan Zolan da, “Kentimizde dört mevsim turizm faaliyetleri olduğunu tüm dünyaya birlikte duyurmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler