Geri Dön
Ege‘Varoluş iradesini kıracak güç yok’

‘Varoluş iradesini kıracak güç yok’

İzmir Valisi Köşger, “30 Ağustos, Türk milletinin varoluş iradesini kıracak hiçbir gücün olmadığını, olamayacağını tüm dünyaya gösteriyor” dedi

‘Varoluş iradesini kıracak güç yok’

İzmir’de 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. yıldönümü, Vali Yavuz Selim Köşger’in ev sahipliğinde düzenlenen resepsiyonla kutlandı. Resepsiyona, AK Parti İzmir milletvekilleri Necip Nasır, Ceyda Bölünmez Çankırı, Ege Ordusu ve Garnizon Komutanı Orgeneral Ali Sivri, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, İzmir Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut Güre, kaymakamlar, rektörler, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, gaziler ve protokol üyeleri katıldı.

Vali Yavuz Selim Köşger ile eşi Fatma Köşger’in, konuklarıyla tek tek ilgilenip sohbet ettiği 30 Ağustos Zafer Bayramı Kabul Töreni, pasta kesimiyle sona erdi.

‘Gurur ve coşku’

Vali Köşger, şunları vurguladı: “Türk milletinin varoluş iradesini kıracak hiçbir gücün olmadığını, olamayacağını tüm dünyaya bir kez daha gösteren, Zaferin 99. yıldönümünde, bu büyük zaferi bir bayram olarak kutlamanın gurur ve coşkusuyla bir araya gelmiş bulunuyoruz. Bayramımızı tebrik ediyorum.”

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler