Geri Dön

‘Vatandaşın yanan evini onaracağız’

Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, Kuruçeşme Mahallesi’nde buzdolabından çıkan yangın nedeniyle yanan evin sahiplerini ziyaret etti.

‘Vatandaşın yanan evini onaracağız’

Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, Kuruçeşme Mahallesi’nde buzdolabından çıkan yangın nedeniyle yanan evin sahiplerini ziyaret etti. Parmanbek ailesine destek olacaklarını belirten Kılıç, evin onarılması için talimat verdi. Kılıç, “Zor durumda olan vatandaşlarımızın her zaman yanında olacağız” dedi. Evin çatı, kapı, pencere ve zemin gibi ihtiyaçlarını belediye karşılayacak. Onarım, Buca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılacak.

Rus polisi sokak dövüşünü engellemek yerine kavgacı gruplarla beraber izlediRusya’da tartışan 2 kişi arkadaşlarını toplayıp dövüşmeye karar verince, Rus polisi kavgayı engellemek yerine kavgacı gruplarla birlikte izledi.
Temizlik işçisi ile sokak köpeğinin dostluğuMalatya'da kendisi ile ilgilenen temizlik görevlisine patisini uzatarak teşekkür eden sokak köpeğinin görüntüsü herkesi duygulandırdı. Hayvan sevgisiyle sosyal medyada günün kahramanı olan temizlik görevlisi ise çalıştığı Yeşilyurt Belediyesinde çeyrek altın ile ödüllendirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber