Geri Dön

Vestel’e ödül

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) tarafından inovasyona dayalı ve yüksek teknoloji alanında faaliyet gösteren sanayi kuruluşlarına verilen ‘Yüksek Teknoloji Ödülü’ne Vestel Beyaz Eşya AŞ layık görüldü.

Vestel’e ödül

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) tarafından inovasyona dayalı ve yüksek teknoloji alanında faaliyet gösteren sanayi kuruluşlarına verilen ‘Yüksek Teknoloji Ödülü’ne Vestel Beyaz Eşya AŞ layık görüldü. Ödülün gerekçesi olarak, Vestel’in geçen yılda gerçekleştirdiği kapsamlı araştırma-geliştirme çalışmaları gösterildi. Ödülü, Vestel Beyaz Eşya adına Bulaşık Makinesi Fabrikası Ar-Ge Müdürü Evren Bal, Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı ve İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Rektörü Prof. Dr. Yusuf Baran’dan aldı.

Kuzeni corona virüse yakalandı! Canlı yayında anlattı: 190 boyunda dağ gibi ama...Görevi başında olan CNN TÜRK muhabiri Ceylan Sever'in kuzeni corona virüse yakalandı. Corona virüs nedeniyle kuzeninin durumunun ağırlaştığını ve tedavi için virüsü yenen bir kişiye ihtiyaç olduğunu belirten Sever sosyal medyadan çağrı yaptı.
Magazin Haberleri Bülteni (6 Nisan 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber