Geri Dön

Yamanlar Lions’un fuar çalışmalarına teşekkür

Yamanlar Lions Kulübü şubat ayı toplantısını yaptı. Toplantıya katılan Lions Kulübü 118R Yönetim Çevresi Federasyonu Başkanı ve Genel Yönetmeni Ali Kemal Çenberci, kulübün faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Yamanlar Lions’un fuar çalışmalarına teşekkür

Yamanlar Lions Kulübü şubat ayı toplantısını yaptı. Toplantıya katılan Lions Kulübü 118R Yönetim Çevresi Federasyonu Başkanı ve Genel Yönetmeni Ali Kemal Çenberci, kulübün faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Çenberci, Yamanlar Lions Kulübü’nün 6-9 Şubat tarihleri arasında Fuar İzmir’de gerçekleşen AgroExpo Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda Kızılay ile birlikte yaptığı bağış ve tanıtım hizmetleri için teşekkür etti.

Bakan Süleyman Soylu: Cumhuriyet tarihinin en büyük operasyonuUyuşturucu ve uyuşturucu gelirlerine karşı, 9 ülkeyle işbirliği yapılarak Cumhuriyet tarihinin en büyük operasyonu olan "Bataklık Operasyonu" başlatıldı. Hedef kapsamında Türkiye'de 94 kişi hakkında gözaltı kararı verilirken, 67'si gözaltına alındı. Operasyon ile ilgili bilgi veren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Cumhuriyet tarihinin en büyük operasyonu başlatıldı" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber