Geri Dön

Yeni doğan bebeklere hoşgeldin hediyesi

Sağlık Bakanlığı tarafından ‘Bebek Dostu Hastane’ ilan edilen Medical Park İzmir Hastanesi, hazırladığı hediye paketleriyle bebek sahibi olan ailelerin sevincine ortak oluyor.

Yeni doğan bebeklere hoşgeldin hediyesi

Sağlık Bakanlığı tarafından ‘Bebek Dostu Hastane’ ilan edilen Medical Park İzmir Hastanesi, hazırladığı hediye paketleriyle bebek sahibi olan ailelerin sevincine ortak oluyor. Hastanede doğum yapan her anneye içinde bebek bezi, göğüs pedi, bebek çamaşırları bulunan paket ücretsiz olarak veriliyor. Anne dostu projeyle ilgili bilgi veren Başhekim Dr. Orhan Satılmaz, “Annelere bebeklerin ihtiyacı olan ürünleri paket halinde veriyoruz” dedi.

Otomobil bahçeye düştü, ev sahibi uçak sandıAdana'da direksiyon hakimiyeti kaybolan otomobil, yolun 3 metre altında bulunan evin bahçesine düştü. Güvenlik kamerasınca görüntülenen kazanın ardından ev sahibi, "Otomobil köpeğimin üstüne düşecekti. Hayvan siyahtı, korkudan simsiyah oldu" dedi.
Larissa Gacemer: Bacak için teşekkürlerEşi Burak Gacemer ile mutlu anlarını sık sık Instagram hesabında paylaşan Brezilyalı model Larissa Gacemer, bu kez hayranlarına şaşırtıcı bir video yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber