Geri Dön

Zamana meydan okuyanlara ödül

Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD), kuruluşunun 30. yılı dolayısıyla ‘30. Yıl Buluşması ve Ödül Töreni’ düzenledi.

Zamana meydan okuyanlara ödül

Turizminin bugünlere gelmesinde katkıları olan sektör duayenlerinin hatırlandığı ve turizm sektörüne yön veren kişi ve kurumların ödüllendirildiği törene Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ile çok sayıda iş insanı katıldı.
Gecede “Yol Gösterenler”, “Zamana Meydan Okuyanlar”, “Sınırları Aşanlar”, “İz Bırakanlar” ve “Altın Adımlar” kategorilerinde turizmin gelişimine katkıda bulunan kişi ve kurumlar ödüllendirildi.
Yaşar Topluluğu’nun kurucusu ve onursal başkanı Selçuk Yaşar, Türkiye turizmine olan katkıları sebebiyle “Zamana Meydan Okuyanlar” kategorisinde ödüle layık görüldü. 1974 yılında Türkiye’nin ilk tatil köyü Çeşme Altın Yunus’un kurucusu olan Selçuk Yaşar adına verilen ödülü torunları Bilge Kalpaklıoğlu ve Rana Yiğitbaşı aldı.

Sağlık Bakanı Koca: "Pozitif çıkan hastamız yok"Sağlık Bakanı Koca Ankara'da açıklamalarda bulundu. Bakan Koca, Şu ana kadar çalışılmış numunelerde pozitif çıkan herhangi bir hastamız çıkmadı." dedi.
Temizlik işçisi ile sokak köpeğinin dostluğuMalatya'da kendisi ile ilgilenen temizlik görevlisine patisini uzatarak teşekkür eden sokak köpeğinin görüntüsü herkesi duygulandırdı. Hayvan sevgisiyle sosyal medyada günün kahramanı olan temizlik görevlisi ise çalıştığı Yeşilyurt Belediyesinde çeyrek altın ile ödüllendirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber