Geri Dön

İzmir Bornova’da “Yaşayan Kampüs” hayata geçiyor

Milli Eğitim Vakfı (MEV) tarafından kurulan MEV Koleji, İzmir Güzelbahçe, Ankara Çayyolu, İstanbul Basınköy ve Büyükçekmece’den sonra yeni kampüsünü, 2020-2021 eğitim-öğretim yılında İzmir Bornova’da açacak.

İzmir Bornova’da “Yaşayan Kampüs” hayata geçiyor

Tamamlandığında, 130 milyon TL’yi aşan maliyetiyle Türkiye’nin en büyük eğitim yatırımlarından biri olacak kampüste, “Yaşayan Kampüs” fikri de gerçeğe dönüşecek. Anaokulu, ilkokul, ortaokul, Anadolu ve fen liseleri kademelerinde hizmet verecek kampüs, öğrencilere sosyal, sportif ve kültürel alanlar sunmanın yanı sıra kentin iklimine, gelişimine uyumlu yapısıyla eğlenceli bir yaşam alanı oluşturuyor.

İnovasyon ve teknoloji laboratuvarları, tasarım-beceri atölyeleri, kulüp odaları, yüzme havuzu ve spor salonu gibi alanları bulunan kampüsüyle MEV, 39 yıllık tecrübesi ve nitelikli eğitim kadrosuyla yeni bir eğitimcilik anlayışı sunmayı hedefliyor.

Dr. Mehmet Öz'ün çok konuşulan TikTok videosuDünyaca ünlü kalp cerrahı Prof. Dr. Mehmet Öz, bu kez sosyal medyanın gündemine oturan TikTok videosuyla karşımıza çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber