Geri Dön
Ekonomi14 Mart Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto çekiliş sonuçları

14 Mart Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto çekiliş sonuçları

Süper Loto çekilişi tamamlandı ve sonuçlar için aramalar başladı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 2 milyon 207 bin 453 TL.

14 Mart Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto çekiliş sonuçları

Şans oyunlarının en popüler olanlarından Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto'da büyük ikramiye 2 milyon 207 bin 453 TL. 14 Mart 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -5-22-31-37-38-44- oldu. Sisal Şans tarafından yapılan çekiliş detayları Millipiyangoonline'da yer alıyor. 

14 MART SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Süper Loto çekilişi için nefesler tutulmuşken sonuçlar da merak konusu oldu. 14 Mart Süper Loto çekilişi 21:30'da olacak. Çekilişi www.millipiyangoonline.com adresinden canlı olarak takip edebilirsiniz. Çekiliş ardından 6 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

14 Mart Süper Loto sonuçları açıklandı Süper Loto çekiliş sonuçları

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

İstanbul Avcılar'da silahlı kavgaİstanbul Avcılar'da araları aralarında husumet olduğu öne sürülen iki grup arasında silahlı kavga çıktı.  Açılan ateş sonucu bir kişi yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler