Geri Dön

23 Kasım Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgula | Çılgın Sayısal Loto sonuçlarına göre...

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Haftanın ilk Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye katlanmaya devam ediyor. 6 bilenin çıkmadığı Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 83 milyon TL'ye yaklaştı. İşte Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamın kazandıran numaraları ve bilet sorgulama ekranı...

23 Kasım Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgula | Çılgın Sayısal Loto sonuçlarına göre...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da haftanın ilk çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. 23 Kasım Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 82 milyon 975 bin 445 TL. 23 Kasım Çılgın Sayısal Loto'da kazandıran şanslı numaralar 8 - 22 - 42 - 52 - 55 - 71 ve joker: 49 oldu. Haftanın üç günü boyunca gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamın kazandıran numaralarının açıklanmasının ardından oynadıkları biletlere ne kadar ikramiye isabet ettiğini merak eden vatandaşlar Milli Piyango Online üzerinden biletlerini sorgulayabilecek. 

Çılgın Sayısal Loto'da bu akşam gerçekleştirilen çekilişte 6 ve 5+1 bilen çıkmazken 5 bilen 4 kişi 85.821,55 TL, 4 bilen 803 kişi 427,50 TL, 3 bilen 9.599 kişi 89,40 TL ve son olarak 2 bilen 129.479 kişi 9.90 TL tutarında ikramiyenin sahibi oldu. 

ÇILGIN SAYISAL LOTO BİLET SORGULAMA EKRANI

23 Kasım Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgula | Çılgın Sayısal Loto sonuçlarına göre...

 

Toplantıya damga vuran an! Mesut Özil sorusu...Gelen son dakika haberine göre; Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas Ankara'ya resmi ziyarette bulundu. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Alman mevkidaşıyla basın açıklaması yaptı. Bakan Çavuşoğlu, 'Avrupa'dan da olumlu adımların gelmesi sayesinde (AB'yle ilişkilerde) daha pozitif atmosfer içindeyiz. Vize serbestisi hayata geçebilir, bu bir sözdür' ifadelerine yer verdi. Mesut Özil'in Fenerbahçe'ye transferiyle ilgili konuşan Bakan Çavuşoğlu, 'Onun da benim de çocukluk takımımız. Büyük mutluluk duyuyorum. Türk futbolunun gelişmesine katkı sağlayacaktır. Umarım yine Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşmesine de itiraz etmezsiniz' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber