Geri Dön
Ekonomi6 Mayıs Süper Loto sonuçları: Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama sayfası Milli Piyango Online

6 Mayıs Süper Loto sonuçları: Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama sayfası Milli Piyango Online

Süper Loto sonuçları açıklandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 9 milyon 452 bin 696 TL. İşte, 6 Mayıs Süper Loto çekiliş sonuçları...

6 Mayıs Süper Loto sonuçları: Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama sayfası Milli Piyango Online

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Haftanın üç günü gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto'da bu haftanın ikinci çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 9 milyon 452 bin 696 TL. 6 Mayıs 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -5-12-37-42-44-60- oldu.

6 MAYIS SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI 

Süper Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da gerçekleştirildi. Çekilişi canlı olarak takip etmek isteyen vatandaşlar Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden ve Milli Piyango Online üzerinden çekilişi canlı olarak izledi. Çekiliş sonrası 6 bilen çıkmadı ve ikramiye sonraki çekilişe devretti.

6 Mayıs Süper Loto sonuçları: Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama sayfası Milli Piyango Online

SÜPER LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

21 Haziran koronavirüs tablosu belli olduTürkiye'nin günlük koronavirüs tablosu belli oldu. Türkiye'de son 24 saatte 221 bin 52 Kovid-19 testi yapıldı, 5 bin 294 kişinin testi pozitif çıktı, 51 kişi hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler